Інші користувачі платформи порадили власнику такої великої кількості цінних паперів техногіганта "робити, як Баффет" – диверсифікувати активи і не звертатися до відвідувачів незрозумілих онлайн-форумів. Про це повідомляє РБК.

Також цікаво: Заборона WeChat: що це означає для Apple і чого слід очікувати інвесторам

Передісторія

У своєму повідомленні на Reddit Big-Weed написав, що його покійний дідусь був аутистом, і у 2003 році всі свої гроші вклав у акції Apple. Перед тим гроші призначалися для навчання хлопця в коледжі. Однак він вибрав службу в армії. Тепер Big-Weed хоче дізнатися, що йому робити з акціями Apple: чи варто їх і далі зберігати, або краще продати.

Повідомлення з описом ситуації користувач Reddit написав ще 19 серпня – за добу до того, як ринкова капіталізація виробника iPhone перевищила позначку в 2 трильйони доларів. До моменту закриття сесії торгів відбулося коригування котирувань до 462,83 долара за акцію.

Що порадили власнику акцій Apple користувачі Reddit

Публікація Big-Weed зібрала понад 500 коментарів. Переважна більшість порад користувачів Reddit зводилася до трьох основних:

  1. Далі зберігати акції Apple.
  2. Диверсифікувати вкладення й не запитувати порад в учасників онлайн-форумів.
  3. Звернутися до професіоналів.

Історія успіху: Tesla у S&P 500: як провідні інвестхауси підняли цільову ціну акцій компанії

Що радять професіонали

Видання Marketwatch попросило прокоментувати публікацію Big-Weed професіонала – президента фінансової консалтингової фірми American Private Wealth Кашіфа Ахмеда. Він заявив, що чоловік уже зробив помилку, оскільки розповів великій спільноті про спадок:

Якщо ви раптом розбагатієте, то виявите, що у вас раптом знайшлося 48 двоюрідних братів і сестер,
– зазначив Ахмед.

Також Ахмед додав, що чоловіку варто враховувати деякі податкові нюанси при отриманні спадщини: у США податок стягується з вартості активу в момент наслідування, а не з вартості в момент його реалізації. Експерт зробив висновок, що якщо Big-Weed зібрався позбутися акцій і диверсифікувати портфель, то з урахуванням швидко зростаючих котирувань Apple йому потрібно діяти швидко.

Якби я був на його місці, то продав би всі акції і негайно купив ETF, орієнтовані на широкий ринок або технологічний сектор,
– заявив Ахмед.

Спліт акцій Apple

Apple оголосила про спліт в кінці липня. Поділ акцій у пропорції чотири до одного відбудеться 24 серпня – в цей день завершиться реєстрація акціонерів, що мають право на отримання додаткових цінних паперів. Торгівля за новими цінами відновиться 31 серпня.