Особисті фінанси

Усе до копійки: 3 мобільних додатки, які допоможуть контролювати витрати
1 трав
08:20
Фінансово грамотні люди завжди чітко знають, скільки грошей вони витрачають, і на що саме. У цьому їм допомагає облік фінансів. Він дозволяє побачити загальну картину, проаналізувати тенденції та розумно розподіляти витрати, щоб не залишитися без грошей за тиждень до зарплатні.
Сервіс Vimeo оцінили в 5,7 мільярда доларів: він залучив інвестиції на 300 мільйонів
26 січ
14:28
Після другого раунду фінансування сервіс Vimeo 300 мільйонів доларів інвестицій. А під час першого раунду у 2020 – залучили 150 мільйонів. Тепер попередня оцінка вартості Vimeo склала 5,7 мільярда доларів.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.