Акції глобальних компаній

"Фабрика мільярдерів": яка компанія створила найбільше у світі багатіїв
13 трав
12:05
Популярність електромобілів у світі допомагає розвивати різні сфери бізнесу та створює умови для заробітку величезних капіталів. Саме так можна схарактеризувати розквіт найбільшого у світі виробника акумуляторів для електромобілів – Contemporary Amperex Technology (CATL).
Nasdaq припинила трансляцію котирувань компанії Уоррена Баффета: чому так сталося
6 трав
11:41
Одна з найбільших американських фондових бірж – Nasdaq – тимчасово припинила трансляцію даних про котирування акцій компанії Уоррена Баффета. Йдеться про активи класу А. Чому так сталося – читайте далі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.