Аналітики інвестиційної компанії "Фрідом Фінанс" дали власні прогнози щодо динаміки вартості цінних паперів Zoom, пише видання Financial One. Отож, чи загрожує активам компанії ще більше падіння і до чого слід готуватися інвесторам – розповідаємо далі.

Актуально Яким буде кінець 2020 року для ринку акцій за версією провідних фінансистів

Фінансові результати Zoom: головні показники

  • Виручка компанії за третій квартал досягла 777 мільйонів доларів проти 693 мільйонів доларів, які прогнозували аналітики. Цей фінансовий показник в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року збільшився у 4,7 рази.
  • Прибуток на акцію зріс на 0,99 долара у порівнянні з прогнозованими 0,76 долара. Отож, у третьому кварталі цього року цінні папери технокомпанії були прибутковішими в 11 разів.
  • Суттєво збільшилася і кількість платних клієнтів – 433,7 мільйона компаній із персоналом від 10 осіб, що майже вшестеро більше, ніж рік тому. Однак у порівнянні з другим кварталом року платна аудиторія Zoom зросла тільки на 17%.

Які завдання ставить собі Zoom на поточний квартал

Компанія сподівається збільшити власну виручку до 811 мільйонів доларів із прибутковістю на акцію у 0,79 долара. Прогноз аналітиків не настільки оптимістичний: 719 мільйонів доларів виручки і 0,62 долара на акцію.

За весь 2020 рік Zoom планує продемонструвати оборот у понад 2,6 мільярда доларів. Водночас, ринок ще на початку цього тижня прогнозував, що ця сума становитиме 2,4 мільярда доларів.

Аналітики "Фрідом Фінанс" зазначили, що негативний аспект в тому, що маржинальність бізнесу продовжує знижуватися разом із стрімким зростанням аудиторії, яка користується сервісом Zoom безкоштовно. Так, рентабельність продажів за третій квартал склала 66,7% проти 67,3% у попередньому кварталі.

Новини бізнесу Uber може продати свій підрозділ літаючих таксі: покупець уже знайшовся

Яке майбутнє чекає Zoom: прогнози аналітиків

За словами експертів "Фрідом Фінанс", ризики для бізнесу Zoom збільшуються. Наприклад, такі конкурентні компанії, як Microsoft і Google, можуть запропонувати більше можливостей для зручної комунікації під час віддаленої роботи. У результаті техногіганти можуть перетягнути на себе значну частину платних клієнтів.

Ринок теж відчуває напруженість. Зокрема, після публікації звіту акції Zoom піддалися сильній корекції, впавши в ціні на 14%. Однак у "Фрідом Фінанс" радять інвесторам скористатися цією можливістю і придбати цінні папери Zoom, які нині пропонуються зі значним дисконтом.

Компанія "Фрідом Фінанс": що про неї відомо?

Інвестиційний холдинг, що допомагає людям зберігати і примножувати гроші, купуючи акції найбільших підприємств, в основному американських. В Україні компанія також займається й питаннями інвестицій у державні облігації від Міністерства фінансів (так звані ОВДП).

"Фрідом Фінанс" має ліцензії на надання послуг від національних регуляторів усіх країн, де вона працює, а це: Україна, Казахстан, Росія, Киргизстан, Узбекистан, Німеччина, Кіпр, США.

З-поміж послуг компанії: брокерське обслуговування, довірче управління, навчання і аналітика, послуги маркет-мейкера, андеррайтинг цінних паперів. Компанія надає інвестиційні консультації. Її спеціалісти розповідають про всі можливості на фондовому ринку, тобто у акції яких компаній вигідно вкладати гроші.