Для усунення нерівності Екман запропонував власну концепцію, згідно з якою кожен американець може стати мільйонером, пише Forbes.

Також цікаво: Щасливчики тижня: як розбагатіли Безос, Маск і Цукерберг

Як американцям розбагатіти: бачення Екмана

Фінансист запропонував при народженні дитини в США виділяти їй з казни по 6750 доларів. Цю суму варто вкласти в корзину індексних фондів. Використати ці гроші можна буде лише під час виходу на пенсію.

Окрім допомоги держави в заощадженні коштів населення до пенсії, вона має ввести обов'язкові ощадні рахунки для всіх жителів США. Таке нововведення допоможе підвищити їхню фінансову грамотність, а також дасть змогу взяти участь в розвитку капіталізму, додав Екман.

Ще одна історія успіху: Як Уоррен Баффет став мільярдером: від купівлі першої акції до мільярдних інвестицій

Цінність капіталізму

Білл Екман заявив, що капіталізм, попри низку недоліків, є найкращою системою для "максимального збільшення економічного порогу". Натомість сьогодні більшість американців частіше звертаються до соціалізму чи його альтернатив. У сучасних реаліях такий підхід населення можна зрозуміти, тому що велика кількість жителів США все ще не мають змоги повноцінно відкладати гроші.

Таке тяжіння американців до соціалізму може спричинити політичні ризики й дисгармонію, що загрожує стійкості капіталістичної системи, наголосив Екман.

Що відомо про бізнес Білла Екмана?

За інформацією видання Market Watch, у 2020 році хедж-фонд Екмана продемонстрував хороші результати діяльності завдяки своєчасній медвежій ставці на корпоративні облігації на початку року. У результаті Pershing Square заробила понад 2 мільярда доларів під час березневого обвалу фондового ринку через коронавірус.