Про це повідомляє Forbes із покликанням на дані швейцарського банку UBS. Зокрема, за інформацією фінустанови, сьогодні інвестори частіше вкладають гроші в нерухомість і приватний капітал.

Зіркові інвестиції: Опра Вінфрі, Jay-Z і Наталі Портман інвестували у шведського виробника вівсяного молока

Багатії почали масово брати кредити, щоб придбати акції

Заможні клієнти UBS почали фіксувати власні доходи за акціями, які вони придбали відразу після обвалу світових фондових ринків у березні цього року. Про це розповів голова глобального сімейного офісу UBS Джозеф Стадлер.

За словами Стадлера, найзаможніші клієнти банку з середини березня і до середини квітня зверталися до фінустанови за кредитами, щоб вийти на фондовий ринок і придбати дешеві акції. З-поміж таких активів особливо популярними для багатіїв були цінні папери американських компаній.

Стадлер зазначив, що найзаможніші клієнти швейцарського банку під час березневого обвалу на фондових ринках, придбали понад мільярд акцій.

Вони заробили на цьому (на акціях- ред.) багато грошей,
– заявив топ-менеджер банку, який обслуговує велику кількість найбагатших людей світу.

Актуально зараз: У що інвестувати в період пост-карантину: приклади вигідних вкладень

Куди мільярдери спрямовують заробіток від акцій

Стадлер говорить, що сьогодні найзаможніші клієнти UBS, що обслуговуються сімейними офісами, намагаються вивести свої гроші з акцій і інвестувати їх у нерухомість і приватний капітал.

Топ-менеджер швейцарського банку також зазначив, що така тенденція найпоширеніша саме в Азії. На його думку, вона з кожним місяцем посилюватиметься до наступного року. Стадлер прогнозує, що в другій половині 2020 року фондові ринки слабшатимуть.

Що потрібно знати про обвал на фондових ринках?

У березні американський індекс S&P 500 впав на 34% від свого максимального значення в лютому. Причиною цього падіння стала пандемія коронавірусу, яка зупинила ділову активність та транспортні перевезення. Станом на четвер, 16 липня, індекс акцій найбільших американських компаній S&P 500 піднявся на 44%.