Про зниження біржових індексів свідчать дані на сайтах фондових бірж. За ситуацією на світових фондових майданчиках слідкують Інвестиції24.

До теми: На Уолл-стріт прогнозують перемогу Джо Байдена – акції різко подорожчали: останні зміни

Фондові ринки Європи: останні зміни

  • Паризька фондова біржа

Ключовий французький індекс CAC 40, що демонструє середнє значення котирувань найбільших компаній країни, опустився на 1,39%. Напередодні цей показник демонстрував зростання на тлі сподівань інвесторів, що Джо Байден виграє вибори в США.

  • Франкфуртська біржа

Основний німецький фондовий індекс DAX, до якого входять 30 найбільших акціонерних компаній країни, на момент відкриття торгів просів на 1,66%. За інформацією n-tv, таке падіння біржового показника спричинене заявою Дональда Трампа про свої наміри оскаржити результати виборів у суді.

  • Лондонська фондова біржа

Британський фондовий індекс FTSE 100, до якого входять компанії з найбільшою ринковою капіталізацією, на відкритті торгів теж продемонстрував зниження. Однак згодом він скоригувався і почав зростати.

  • Міланська фондова біржа

Основний індекс італійського фондового ринку FTSE MIB знизився на 1,65%, досягнувши 18 673 пунктів. Напередодні, фондова біржа завершила торги значним зростанням. Зокрема, значно подорожчали акції військово-промислового концерну Leonardo і компанії Pirelli.

Актуально: Новий обвал чи впевнений ріст: що чекає фондові ринки на тлі виборів у США і пандемії

Азійський фондовий ринок

  • Шанхайська фондова біржа

У ході підрахунку голосів на виборах у США на фондовій біржі Шанхаю не спостерігалося різких коливань чи перепадів показників. Так, сесія торгів завершилася зростанням.

  • Гонконгська біржа

На відміну від фондового майданчику Шанхаю, сесія торгів на Гонконгській біржі завершилася падінням котирувань. Так, індекс Hang Seng втратив 0,21%. Аналітики зазначають, що учасники ринку зайняли вичікувальну позицію, спостерігаючи за результатами виборів у США.