Сім аналітиків підвищили цільову ціну акцій техногіганта після інформації про вихід IOS 14 і низки інших функцій, які чекатимуть власників iPhone, пише CNN. Деякі з них взагалі підняли вартість цінних паперів до 400 доларів за акцію. Це приблизно на 10% вище, ніж поточна ціна акцій Apple.

До теми: Як може змінитися ціна акцій Apple у 2020 році: у RBC представили власний прогноз

У вівторок, 23 червня, акції виробника iPhone зросли в ціні майже на 2% – до 364 доларіві за одну штуку. У результаті з початку 2020 року акції техногіганта зросли приблизно на 25%.

Таким чином, ринкова капіталізація Apple досягла майже 1,6 трильйона доларів.

Якщо акції Apple зростуть приблизно на 20%, ринкова капіталізація компанії досягне 2 трильйонів доларів. Відповідно, цінні папери техногіганта мають коштувати 461,89 долара за акцію.

Актуально: Фінтех-стартап Checkout.com потроїв свою ринкову вартість і став одним із найдорожчих у Європі

Як швидко Apple зможе досягти капіталізації у 2 трлн доларів

Попри весь оптимізм аналітиків щодо Apple після Всесвітньої конференції розробників, більшість експертів скептично ставляться до того, що акції купертинівського техногіганта зможуть зрости більше з урахуванням того, як вони подорожчали в цьому році.

Консенсус-орієнтир вартості цінних паперів виробника iPhone від 39 аналітиків Уолл-стріт становить близько 343 долара – на 6% нижче, ніж ціна акцій компанії станом на ранок вівторка, 22 червня.

Чи зможе Apple досягти таких цілей і перевершити їх – невідомо. Однак, деякі аналітики зазначають, що це компанія, які часто доказує, що ті, хто сумнівається – помиляються.