Остання підняла показник з 345 доларів до 390 доларів за акцію, повідомляє Markets Insider. Такі рішення світових фінансових конгломератів свідчать про те, що акції Apple можуть набрати ще 11% від поточного рівня. Цікаво що саме технологічна компанія підтвердила свій "перевищений" рейтинг щодо власних цінних паперів.

Цікаво: Tesla представила електрокар з рекордним запасом ходу: чи продовжать дорожчати її акції

RBC підвищила свою цільову ціну на акції Apple після того, як вона ретельніше почала купувати цінні папери техногіганта.

Apple залишається у власній лізі, коли йдеться про викуплення акцій. Хоча програма компанії з повернення капіталу добре відома на ринку, ми не віримо, що його учасники зможуть мати фінансовий вплив на неї,
– зазначив Роберт Мюллер, аналітик RBC.

Внаслідок швидкого скорочення викуплення акцій, Apple, як і раніше, може збільшувати прибуток на акцію щорічно розміром у 3,5% упродовж наступних п’яти років, згідно з оцінками RBC.

Професійні рекомендації: Як змусити гроші працювати: куди інвестувати в Україні

Щоб досягти оновленої цінової цілі, фінансова компанія збільшила цільовий показник у декілька разів, згідно з прогнозом на 2021 календарний рік.

З урахуванням того, що макроекономічний фон поступово поліпшується після значного спаду внаслідок коронавірусу, а економіка почала запускатися, ми можемо підняти ще більше цільовий показник для акцій Apple, відповідно до технологічних здобутків купертинівської компанії,
– стверджує Мюллер.