Про операцію сторони повідомили ще в липні 2020 року, пише Мінфін із покликанням на іноземні ЗМІ. Сама угода представлена у вигляді обміну цінними паперами: акціонери Noble Energy отримають за кожен актив, яким вони володіють, по 0,1191 акції Chevron.

Інші новини ринку нафти: Лівія потроїла обсяги нафтовидобутку: чим це загрожує ринку

Подробиці угоди

Відштовхуючись від вартості акцій Chevron на момент безпосереднього підписання угоди, її загальна сума становила 5 мільярдів доларів.

Передбачалося, що сторони закриють операцію до кінця 2020 року – десь у четвертому кварталі. Якщо все пройде успішно, акціонери Noble Energy володітимуть 3% об'єднаної компанії.

Що відомо про Noble Energy?

Історія підприємства налічує понад 85 років. Воно працює у сфері видобутку нафти й газу. КОмпанія управляє портфелем високоякісних активів у США та на шельфі Східного Середземномор'я та західного узбережжя Африки.

Актуально: Коли світовий ринок нафти "одужає" від наслідків пандемії: що прогнозують самі трейдери

Як змінилися ціни на нафту

  • Нагадаємо, у п'ятницю, 2 жовтня, ціни на нафту, як і низка інших ризикових активів, обвалилися. Причина цього падіння – коронавірус, який виявили у президента США Дональда Трампа.
  • У результаті ціни на нафту знизилися майже на 3%. Зокрема, ф'ючерси на нафту марки Brent впали в ціні на 3,05%, досягнувши 39,77 долара за барель. Американська нафта WTI подешевшала на 2,84% до 37,62 долара за барель.