Підприємство виходить на біржу вже сьогодні, 20 серпня. Андеррайтерами розміщення є Morgan Stanley, BofA Securities, Cowen та Guggenheim Securities. Детальніше про розробки компанії та чим підприємство може бути привабливим для потенційних інвесторів – в огляді "Фрідом Фінанс" для Інвестицій24.

До теми про IPO: IPO компанії NNOX: на біржу виходить розробник інноваційних рентгенівських технологій

Над чим працює Kymera Therapeutics?

Kymera Therapeutics створила свою платформу Pegasus, яка дає змогу створювати потенційні ліки. В основі методу компанії – деградація білків (вбудований у клітину процес переробки або утилізації старих і пошкоджених білків) для розщеплення білків, які викликають різні захворювання.

Найбільші акціонери до IPO:

  • Atlas Venture Partners (26,76%)
  • Vertex Pharmaceuticals Incorporated (7,31%)
  • Lilly Ventures Fund I (6,47%),
  • Pfizer Inc (5,18%)
  • 6 Dimensions (5,18%)
  • Bessemer Venture Partners (5,18%)

Який зараз баланс компанії?

За станом на 30 червня грошові кошти на балансі компанії становлять 60,9 мільйонів доларів, а вартість цінних паперів для продажу – 94,9 мільйонів доларів. Упродовж усієї своєї діяльності компанія залучила понад 400 мільйонів доларів.

Успіх на фондовому ринку: Tesla у S&P 500: як провідні інвестхауси підняли цільову ціну акцій компанії

Основні розробки Kymera Therapeutics

  • Провідна розробка компанії Kymera KT-474 націлена на білок IRAK4, який є «мішенню» для запалення і раку. Ця програма націлена на лікування запальних захворювань шкіри і ревматоїдного артриту. Розробка KT-474 підтримується компанією Sanofi. Kymera Therapeutics планує подати заявку на клінічні випробування в першому півріччі 2021.
  • Друга програма досліджень IRAKIMiD включає лікування білка IRAK4 для лікування В-клітинної лімфоми. Компанія планує почати клінічні випробування в другому півріччі 2021 року.
  • Третя розробка компанії STAT3 націлена на лікування злоякісних і солідних пухлин, а також аутоімунних захворювань і фіброзу. Компанія планує почати клінічні випробування в другому півріччі 2021 року.

Колаборації та інтерес інвесторів на IPO

7 липня Kymera Therapeutics уклала угоду з Sanofi для спільної розробки лікарських препаратів. Компанія вже отримала авансовий платіж у 150 мільйонів доларів і ця сума може вирости до 1,48 мільярда доларів. 


9 травня 2019 компанія підписала угоду з Vertex для просування своїх клінічних випробувань, також на IPO Vertex придбала 498,4 тисячі акцій.