Експерти ж запевняють, що продажі ялинок допомагають розповісти про економіку США, повідомляє видання CNBC.

Цікаво Продажі на Amazon у святковий сезон побили рекорд: які товари стали найпопулярнішими

Цього року у роздрібних торговців деревами спостерігається енергійний сезон, оскільки американці, які постійно перебувають вдома через пандемію коронавірусу, вирішили так підняти собі святковий дух.

У ці дні американці хочуть підняти собі настрій через постійний стрес від COVID-19. Тож, різдвяний дух є великою силою в цю пору року, і люди знають, що чим більше вони вкладають у нього, тим більше вони отримують від цього,
– каже речник Національної асоціації ялинок Даг Хандлі.

Так, згідно з опитуванням роздрібних продавців, продажі ялинок у 2020 році зросли на 29%. Є також докази того, що люди купують великі дерева та ще більше прикрас для дому.


Американці купують більші ялинки у 2020 році / Фото CNBC

Ця тенденція з’явилася на тлі зростаючого песимізму щодо економіки протягом минулих пів року. Експерти з Уолл-стріт очікують незначного зростання стресу, поки вакцина від коронавірусу остаточно з’явиться в світі. Лише тоді американці зможуть повернутися до свого звичного життя.

Читайте також Яким буде кінець 2020 року для ринку акцій за версією провідних фінансистів

Люди вважають, що різдвяні ялинки допомагають намалювати трохи більш оптимістичну картину.

Те, що ми спостерігали цього року через пандемію, – це просто шалений попит на все, щоб зробить ваш будинок кращим,
– заявив виконавчий директор Balsam Hill Мак Харман.

Окрім того, зі стрімким поширенням коронавірусу святкування новорічних свят цього року буде у більш близькому та вузькому колі родини.

Продавці ж запевняють, що цього року покупці дуже захоплені від атмосфери новорічних свят. Окрім того, американці взагалі не торгуються з ялинки. "Ми взагалі не бачимо, щоб хтось торгувався. Це говорить про те, що люди оптимістичні та готові інвестувати заради себе", – додає Харман.

Відомо, що щороку американці купують від 25 до 30 мільйонів справжніх ялинок, а також ще від 10 до 20 мільйонів штучних.