Індійські інвестори почали більше купувати американські акції, оскільки американський фондовий ринок відновився швидше, ніж ринки Індії та інших країн після кризи через пандемію коронавірусу, повідомляє видання Economic Times.

Цікаво Як "генерал на передовій": Ілон Маск переїде з Каліфорнії в Техас

Індійська брокерська компанія Vested Finance заявила, що на її рахунках у листопаді було акцій Tesla на суму 2,5 мільйона доларів (хоча ще на кінець березня цього року сума була – 76 000 доларів).

Деякі інвестори щойно створили рахунки, щоб мати можливість інвестувати в Tesla. Ми ніколи не могли уявити, що компанія, яка навіть не присутня в Індії, буде найпопулярнішою тут,
– заявив генеральний директор Vested Вірам Шах.

Шаленість навколо акцій почала зростати, коли генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив про наближення запуску виробництва в Індії. Так, у жовтні Маск написав у своєму твіттері, що виробник електричних автомобілів пройде в Індію, напевно, в наступному році. Плани Тесла про це з’явилися тоді, коли Індія вирішила просувати використання електромобілів.

До теми Tesla знову продає свої акції на 5 мільярдів доларів: що відомо про плани компанії Ілона Маска

Цікаво, що 33-річний Гаурав Джунджунвалала раніше навіть заплатив 1000 доларів за бронювання, щоб придбати електричний седан Tesla 3, коли воно запуститься в Індії. І хоча він довго чекав, але вже у травні чоловік інвестував 100 000 доларів в акції Tesla і купив 30 акцій через тиждень.

Мені просто подобається те, як думає Ілон Маск. Він намагається зробити світ кращим,
– додав він.

Інша брокерська фірма Stockal заявила, що холдинги клієнтів Tesla за цей період зросли вчетверо і склали 10 мільйонів доларів. За той час акції Tesla зросли приблизно на 450%.