Саме сумки стали головною інвестиційною пристрастю 2020 року, пише Мінфін із покликанням на дослідження.

Цікаво: Що не так з портфелем акцій компанії Воррена Баффета: відомий інвестор назвав недоліки

За словами Себастьяна Дуті, генерального директора AMR, сьогодні небувалого розвитку набув тренд колекціонування рідкісних сумок відомих брендів. І хоча категорія, здавалося, є повністю жіночою, жінки лише цього року перевершили чоловіків за кількістю інвестицій у ці предмети розкоші.

У дослідженні також представлена інформація про ціни на предмети класу "люкс", зокрема, колекційні сумки. Ці дані зібрали провідні світові аукціонні будинки. Наприклад, представлена вартість сумок Hermès, Louis Vuitton та Chanel.

Так, у середньому вартість сумки бренду Hermès варіюється в межах від 2 тисяч доларів до 12 тисяч доларів. Найпопулярніші та найбільш затребувані моделі сумок – Kelly і Birkin. Вони коштують набагато дорожче, а щоб придбати їх, часто потрібно чекати кілька років.

Читайте також: Статки Джеффа Безоса рекордно зросли: разом із гендиректором Amazon багатіє і його ексдружина

Найдорожчі брендові сумки

  • Найдорожчою сумкою, яку продали у 2019 році на аукціоні стала Kelly від Hermès в забарвленні Himalaya Niloticus Retourne. Її було придбано на аукціоні Christie's в Гонконзі за 1,9 мільйона гонконгзьких доларів (241 тисяча доларів США).
  • Найдорожча сумка в історії стала модель Niloticus Crocodile Himalaya Birkin від Hermès. Її було придбано у 2017 році теж на аукціоні Christie's за 2,9 мільйона гонконгзьких доларів (382 тисячі доларів США). Сумка виготовлена зі шкіри нільського крокодила та декорована фурнітурою з білого золота і 245 діамантами, загальна вага яких становить майже 10 карат.