Про це повідомляє Markets Insider із покликанням на слова Джима Крамера, відомого інвестора та ведучого телепрограми "Mad Money" на CNBC.

Мені погано від того, що найкращі американці були неактивними,
– зазначив Крамер, відповідаючи на запитання про те, чи конгломерат Воррена Баффета поступається ринковій тенденцій під час пандемії і кризи.

Вартість акцій Berkshire Hathaway у другому кварталі 2020 року не змінилася. Хоча індекс акцій найбільших американських компаній S&P 500 зріс приблизно на 20%, досягнувши найбільшого квартального приросту з 1998 року.

Корпоративні успіхи: Tesla обігнала Toyota, Disney і Coca-Cola за капіталізацією: чи дорожчатимуть її акції й надалі

За словами Крамера, акції деяких із компаній-гігантів ринку, якими володіє Berkshire Hathaway, не змогли продемонструвати успіху під час карантину внаслідок пандемії коронавірусу. Наприклад, цінні папери Coca-Cola були "просто стабільними", а Wells Fargo стали "справжнім розчарування", наголосив Крамер.

Це не найкращий час для Berkshire. Я не хочу поки робити яких-небудь ставок. Але цей портфель компанії Баффета не є чимось грандіозним,
– додав Крамер.

Джим Крамер назвав компанії, акції яких продемонстрували високі результати під час карантину. З-поміж них: Zoom, PayPal, Netflix, Shopify та Etsy.

Баффет навряд чи щось змінить, стверджує Крамер.

Баффета зараз більше хвилюють податки. Тому він не змінюватиме нічого в портфелі Berkshire,
– наголосив Крамер.

Однак Джим Крамер похвалив Berkshire Hathaway за купівлю акцій Apple, які досягли рекордного рівня в червні.

Цікаво: Фінансові успіхи: британський хедж-фонд подвоїв доходи інвесторів попри кризу

Акції яких компаній переважають у портфелі Berkshire Hathaway

  • У портфелі Berkshire Hathaway зосереджені переважно компанії, які надають фінансові послуги, а не технологічні гіганти. Зокрема, цього року компанія Воррена Баффета зібрала акції таких провідних банків: Bank of America, American Express та JPMorgan Chase.