Хедж-фонд Ховарда вдвічі збільшив грошові вкладення інвесторів, повідомляє Forbes із покликанням на інформацію Bloomberg. Як відомо, мільярдер особисто керує Brevan Howard Asset Management.

Цікаво: Berkshire Hathaway нового покоління: провідний мільярдер хоче створити двійника компанії Баффета

Анонімні джерела Bloomberg зазначили, що фонд збільшив дохідність вкладень інвесторів ще в березні цього року, коли пандемія коронавірусу почала поширюватися поза межами Китаю. Однак як фонд Ховарда досягнув такого успіху, а це тризначна сума, – незрозуміло. Представник приватної інвестиційної структури відмовився коментувати фінансові успіхи Brevan Howard Asset Management.

За даними Bloomberg, у цьому році хедж-фонд Ховарда забезпечив найвищий рівень доходів інвесторам, ніж будь-яка інша подібна макроорганізація. Так, обсяг фонду на кінець 2019 року становив 8 мільярдів доларів. У кінці квітня вже цього року це число досягло 9,6 мільярда доларів.

Актуально: Економіка Європи різко зросла в червні: про що говорять останні аналітичні дані

Світовий ринок хедж-фондів оцінюється у 3 трильйони доларів. Через пандемію коронавірусу ці організації з управлінням капіталом зазнали як зростання, так і падіння. Зокрема, мільярдери Рей Даліо та Майкл Хінц повідомили про збитки, завдані їхнім фондам, в умовах кризи через пандемію COVID-19.