На біржі Мілана вартість акцій Ferrari знизилася на 0,14%, повідомляє РБК.

Доленосне рішення Ілон Маск покидає Каліфорнію: бізнесмена чекає тривала "боротьба", щоб зекономити на податках

Відставка Луї Камільєрі: що про це відомо

Гендиректор Ferrari вирішив піти у відставку з особистих причин. Водночас він покидає посаду голови правління тютюнової компанії Philip Morris International. Як відомо, уже кілька десятиріч саме Philip Morris є спонсором Ferrari у гонках "Формули-1".

За даними іноземних ЗМІ, на які покликається РБК, раніше повідомлялося, що Камільєрі захворів на коронавірус, через що був госпіталізований. Джерела інозмі стверджують, що бізнесмен покидає компанію саме через COVID-19.


Луї Камільєрі / Фото Getty Images

Місце Камільєрі тимчасово займе голова правління Ferrari Джон Елканн.

Камільєрі почав працювати на посаді генерального директора Ferrari у липні 2018 року. За оцінками аналітиків, те, що бізнесмен покинув компанію, може призвести до виникнення проблем, пов’язаних із втіленням завдань, які поставив ще попередній гендиректор Серджіо Маркіонне. З-поміж таких завдань – досягнення цільових показників прибутків у 2022 році, випуск першого повністю електричного кросовера PuroSangue та перехід автомобілів компанії на нульовий показник вуглецевих викидів.

Рекорди бізнесу Акції виробника гумових рукавичок Top Glove під час пандемії зросли на рекордні 330%

Динаміка цін на акції Ferrari

За керівництва Луї Камільєрі акції автовиробника відзначалися прибутковістю з-поміж інших представників індустрії. Попри пандемію коронавірусу, попит на спорткари Ferrari залишався високим.