Jiko, яку очолює колишній трейдер однієї з найбільших банківських установ Goldman Sachs Стефан Лінтер, придбала банк Mid-Central National Bank у Міннесоті, повідомляє Finextra. Компанія реалізувала угоду після того, як отримала дозвіл від Управління фінансового контролю і Федерального резервного банку Сан-Франциско.

Також цікаво: Угода Microsoft і TikTok: як переговори техногігантів перетворилися на "мильну оперу"

Що пропонує Jiko

Отримавши ліцензію банку, Jiko планує вийти із бета-версії й запустити повноцінний додаток, у якому можна буде ще швидше перетворювати депозити в казначейські векселя.

Останні три роки фінтех-стартап витратив на розробку базової інфраструктури своєї програми. Платформа Jiko поєднує змогу здійснювати платіжні операції в режимі реального часу та торговельні можливості з використанням казначейських облігацій. Це означає, що грошове вкладення може бути представлене як ліквідна альтернатива готівці, яку можна витратити.

Унікальна концепція: Інвестор зі списку Forbes придумав, як зробити кожного американця мільйонером

Переваги платіжного рішення Jiko

Клієнти мають змогу утримувати дохідність казначейських цінних паперів. За словами Стефана Лінтера, минулого року дохідність рахунку Jiko становила 3,3% річних.

Ставлення людей до грошей повинно бути поліпшеним. Одна із головних цілей Jiko – надати людям того, на що вони справді заслуговують: більш органічний, прямий і простий сервіс, без посередників і непотрібних суперечок,
– наголосив Лінтер, голова Jiko.