Детально про акції банку та особливості виплати дивідендів Райффайзен банком Авалем для Інвестицій24 розповів аналітик компанії "Фрідом Фінанс Україна" Степан Джус.

Про нові активи для інвестицій: "Екобонди" для України: як нова ініціатива НКЦПФР та IFC вплине на ринок облігацій

Що потрібно знати про збори акціонерів?

У рамках зібрання кожен акціонер може реалізувати своє право на управління банком шляхом як безпосередньої участі, так і голосуванням через подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера.

Дивіденди Райффайзен банку Аваль: актуальні дані

  • Згідно із законом, банк мав три місяці на проведення зборів після закінчення карантину. Окрім того, фінансова установа планує направити на виплату дивідендів власникам простих акцій за підсумками своєї роботи за 2019 рік 4,3 мільярда гривень (90% прибутку).
  • У минулому році Райффайзен банк Аваль нарахував 3,6 мільярда гривень, а роком раніше – 4,2 мільярда гривень.

Скільки отримають акціонери банку й позиція регулятора

Ймовірна сума дивідендів становитиме 6,95 копійок на одну акцію. Це при тому, що Національний банк України на початку квітня рекомендував банкам утриматися від розподілу прибутку на виплату дивідендів акціонерам мінімум до жовтня 2020 року.

Також цікаво: Мистецтво інвестування: як заробити на акціях Tesla, Facebook чи Netflix

Коментар експерта "Фрідом Фінанс Україна"

Такий поворот істотно підвищив вартість акцій компанії, котирування яких зросли до 0,41 гривні (+17,14%) з 0,35 гривні двома тижнями раніше. Акції Райффайзен Банк Аваль можна розглядати до продажу за ціною 0,4-0,45 гривні. Дивіденди вже закладені в ціні,
– такий прогноз представив аналітик Степан Джус.


Динаміка ціни акцій Райффайзен банку Аваль (тікер BAVL) / Графік "Фрідом Фінанс Україна"