У листопаді портфель компанії Pershing Square зріс на 13,4%. Його вартість зараз становить понад 11 мільярдів гривень. За даними Hedge Fund Research, в жовтні хедж-фонди в середньому росли на 1,2%, повідомляє Marketwatch.

Цікаво Контролюйте витрати: Ілон Маск попередив працівників Tesla, щоб ті не допустили падіння акцій

Екман раніше розповідав інвесторам, що 2020 рік став для його фонду кращим за всю історію існування. Тому він оптимістично налаштований і на 2021 рік.

Проте через тривалу пандемію COVID-19 в майбутньому може виникнути волатильність (показник, який характеризує тенденції зміни ринкових цін і доходів),
– попереджує мільярдер.

Щоб захиститися від коливань ринку Екман радить хеджувати ризики. Хеджування – (з англ. – гарантування) це відкриття угод на одному ринку для компенсації впливу цінових ризиків на іншому ринку.

Як Екман збільш свій прибуток

Так зробив і Білл Екман. Він у лютому захеджував портфель Pershing Square за допомогою кредитних дефолтних свопів, які працюють за принципом страховки.

Екман зібрав ліквідні страхові поліси, пов'язані з корпоративними боргами, на суму 71 мільярд доларів, але заплатив за них 27 мільйонів через хороші умови страхування.

Читате також У Microsoft і Google з’явиться серйозний конкурент: Salesforce купує месенджер Slack

А після початку пандемії вартість страхування боргу зросла в чотири рази, і Екман заробив на цьому 2,6 мільярда. Але відомо, що він вклав ці кошти назад в ринок. Він купив більше акцій, якими вже володіє фонд, за нижчими цінами.

Цікаво, що в інвестиціях Pershing Square переважають сім акцій: Lowe's (LOW), Restaurant Brands International (QSR), Chipotle Mexican Grill (CMG), Agilent Technologies (A), Hilton Worldwide Holdings (HLT), Starbucks (SBUX) та Howard Hughes (HHC).