У компанії Zoom повідомили, що вони продали майже 6 мільйонів звичайних акцій класу А за ціною 340 доларів за акцію. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.

Цікаво Telegram відхилив пропозицію про інвестиції: його оцінили у 30 мільярдів доларів

Куди підуть гроші компанії? За словами фінансової директорки Келлі Штекельберг, Zoom витратить залучений капітал на розширення продажів і маркетинг, а також на будівництво центрів обробки даних.

Хоча у минулому році компанія заявляла, що планує розширити дослідження і розробки в Сінгапурі і Індії.

Окрім того, Штекельберг допустила, що частина коштів піде на угоди по співпраці. Вона додала, що Zoom надасть більш детальну інформацію про свої плани витрат 1 березня в звіті про доходи.

Відомо, що за останній звітний квартал Zoom показав сильні фінансові результати. Так, виручка виросла на 600 мільйонів доларів у порівнянні з тим же періодом 2019. А операційний прибуток досяг 192,2 мільйона доларів.

Zoom входить в число технологічних компаній, які виграли від пандемії і посилення тенденції до цифровізації суспільства, адже багато людей були змушені працювати з дому і користуватися її послугами для зв'язку з колегами, сім'єю і друзями.

Що відомо про програму Zoom?

Це сервіс для проведення відеоконференцій. Для того, щоб організувати онлайн-зустріч у Zoom, потрібно створити обліковий запис. Безкоштовна версія програми дає змогу спілкуватися за допомогою сервісу лише 40 хвилин. Однак, компанія прибрала це обмеження на період карантину.