Про це повідомляє Wall Street Journal із посиланням на власні анонімні джерела в уряді США.

За інформацією американського видання, адміністрація президента Сполучених Штатів Дональда Трампа має намір стимулювати місцевих техногігантів, наприклад, Cisco Systems, купити європейські Ericsson і Nokia. Така ініціатива політичної верхівки має прискорити розвиток мережі 5G у Сполучених Штатах.

Цікаво: Apple може надовго закріпити статус найдорожчої: що відділяє її від вартості у 2 трлн доларів

Як Сполучені Штати підтримуватимуть Ericsson і Nokia

Американська влада має намір надати податкові пільги, а також експортно-банківське фінансування для європейських компаній. Окрім того, адміністрація Дональда Трампа надаватиме підтримку тим інвесторам, які будуть готові вкласти гроші в одне із європейських технологічних підприємств.

Актуально: Економіка Європи різко зросла в червні: про що говорять останні аналітичні дані

США і техногіганти Китаю

Як відомо, китайська компанія Huawei – це найбільший у світі продавець телекомунікаційних пристроїв. Зокрема, частка цього техногіганта на ринку становить 28%. За інформацією Wall Street Journal, Huawei може продавати обладнання за низькими цінами, на відміну від своїх конкурентів. Підприємство має змогу знижувати ціни завдяки підтримці уряду Китаю.

Сполучені Штати найближчим часом можуть внести поправки у власні правила, які зараз забороняють американським компаніям співпрацювати з китайською Huawei.