Акції Tesla з початку 2020 року подорожчали на 450%. На думку гендиректора Baron Capital, цінні папери автовиробника зростатимуть і далі. Зокрема, Рон Берон прогнозує зростання вартості акцій Tesla ще на 400% від нинішнього рівня. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу CNBC.

Також цікаво: Известный разработчик компонентов для iPhone планирует захватить 10% рынка электрокаров: детали

Перспективи бізнесу Ілона Маска: прогнози

Бізнесмен передбачає, що в найближчі 10 років ринкова капіталізація компанії Ілона Маска досягне 2 трильйонів доларів. Сам Берон почав інвестувати в акції Tesla ще 2016 року, коли один актив виробника електромобілів коштував 40 доларів.

Мільярдер стверджує, що інвестуючи в компанію, не потрібно зосереджувати увагу на вартості її активів, а варто дивитися – як розвивається її бізнес загалом.

Коли ми вкладали гроші в Tesla, вона коштувала 40 мільярдів доларів. Сьогодні її ринкова капіталізація - понад 400 мільярдів доларів,
– зазначив Рон Берон в інтерв'ю CNBC.

Голова Baron Capital вважає, що рівень продажів електрокарів компанії Ілона Маска зросте до 500-800 мільйонів доларів. Ще один перспективний напрям діяльності Tesla – виробництво акумуляторів.

Також Рон Берон вбачає великий потенціал в розвитку іншої компанії Ілона Маска – SpaceX.

На мою думку, у SpaceX є шанс стати такою ж великою компанією, як і Tesla. У наступні кілька років я говоритиму з вами про SpaceX набагато більше, ніж роблю це сьогодні, – додав інвестор.

Новини бізнесу: Большая трансформация империи Disney: какие изменения ждут компанию и инвесторов

Інвестиції компанії Рона Берона в Tesla

Загальний розмір активів Baron Capital становить 39,9 мільярда доларів. Згідно з даними MarketWatch, станом на 30 вересня інвестиційна компанія є власницею понад 7,3 мільйона акцій Tesla (середня вартість купівлі акції – 43,07 долара за одну штуку).

Baron Capital – що відомо про інвестиційний фонд?

Статки самого Рона Берона оцінено у 2,9 мільярда доларів. Його кар'єра почалася у 1970 році з позиції аналітика з цінних паперів. Компанію Baron Capital Management бізнесмен заснував у 1982 році. Підприємство також керує капіталом фонду Берона Baron Funds, активи якого перевищують 39 мільярдів доларів.

Baron Capital відомий на ринку завдяки своїй своїй довгостроковій інвестиційній стратегії – на обліку компанії зосереджено акції з перспективою на 4-5 років і навіть на 10-15 років. Підприємство вкладає гроші в бізнес із сильними командами, інвестуючи в людей, а не активи.