Про заробіток TikTok йдеться в повідомленні аналітичної компанії Sensor Tower, пише Forbes.

Якщо порівнювати доходи TikTok і Douyin за аналогічний період минулого року, то обсяг їхньої виручки у квітні 2020 року зріс у 10 разів. Зокрема, близько 86,6% виручки мобільним платформам вдалося отримати на китайському ринку, а ще 8,2% – на ринку США.

Обидві програми, розроблені китайською компанією ByteDance Ltd., мають спеціальну систему купівлі внутрішньої валюти. Ці кошти можна витрачати на підтримку улюблених блогерів.

Про наслідки пандемії для бізнесу: Як коронавірус вплинув на бізнес інтернет-гіганта Alibaba: доходи і прогнози

Хто після TikTok: інші мобільні додатки з високою виручкою

Попри такий успіх, TikTok і Douyin не вдалося потрапити до десятки додатків у Google Play за обсягом покупок всередині самого сервісу. Однак платформи зайняли перше місце в такій категорії в магазині додатків App Store.

На другому місці у списку програм для пристроїв на базі IOS знаходиться YouTube: його виручка становить майже 76 мільйонів доларів. У результаті доходи сервісу зросли на 57% у квітні 2020 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, найбільший розмір виручки від шопінгу всередині сервісу YouTube отримав на ринку США – 56,4%, ще 11% надійшло з Японії.

До першої п’ятірки платформ за обсягом продажів усередині програми увійшли Tinder, Disney+ та відеосервіс Tencent Video.

Історії успіху: Усі інвестують у Jio: як індійський оператор залучив майже 9 млрд доларів усього за місяць

Як заробляє материнська компанія сервісу TikTok

  • ByteDance, яка є власницею TikTok і Doying, постійно вивчає нові можливості для збільшення власного доходу завдяки онлайн-трогівлі. Однак наразі головне джерело прибутку для компанії – це реклама, повідомляє Bloomberg.
  • За даними Emarketer, понад 75 мільйонів користувачів соціальних мереж у США віком від 14 років хоча б один раз купують що-небудь усередині програми – це на 17,3% більше в порівнянні з 2019 роком.
  • На минулому тижні стало відомо, що ринкова вартість ByteDance перевищила 100 мільярдів доларів. Анонімні джерела Bloomberg повідомили про досягнення кількох угод з продажу часток в китайській компанії. Так, у рамках однієї з домовленостей, ByteDance оцінили у 140 мільярдів доларів. Така ринкова капіталізація компанії більша, ніж вартість провідного техногіганта IBM.