Джерело: Business Insider

Наразі ціна кожної акції в останньому раунді може скласти від 325 до 350 доларів за акцію. Загалом, за інформацією Business Insider, оцінка SpaceX може досягти навіть 92 мільярдів доларів.

​До теми Хто все-таки найбагатша людина світу: Ілон Маск чи Джефф Безос

Зазначимо, що у раунді фінансування ще у серпні 2020 року компанія зібрала 1,9 мільярда доларів інвестицій. Після раунду SpaceX оцінили в 46 мільярдів доларів.

Так, серпневий раунд фінансування зробив SpaceX однією з найбільших компаній-єдинорогів в історії. "Ми очікуємо, що в лютому буде найбільший стрибок в оцінці за всю історію SpaceX", – думають у компанії.

Поки невідомо, яку кількість акцій в результаті випустить компанія. Але це визначить загальну суму грошей, яку SpaceX збере за раунд, а також нову оцінку компанії. Ходять чутки, що інвестори хочуть купити більше акцій, ніж компанія планує продати.

Куди SpaceX витратить інвестиції? Компанія збирає гроші на дослідження і розробки для роботи над новою багаторазовою ракетою-носієм Starship. Також фінансування потрібно для супутникового інтернет-сервісу Starlink, за допомогою якого SpaceX має намір надати інтернет в важкодоступних точках світу. Для цього компанія відправляє супутники на навколоземну орбіту.