Ще рік тому колишня дружина Джеффа Безоса пообіцяла витратити всі свої статки на благодійність, заявивши, що "не зупиниться поки сейф не стане порожнім", про що повідомляє Forbes із покликанням на блог Маккензі на Medium.

Фінансова нерівність: Доходи половини жителів світу дорівнюють капіталу 26 найбагатших людей: про що це свідчить

  • Кому дістануться гроші ексдружини Джеффа Безоса

Гроші отримали низка організацій: це і установи, які борються з расовою нерівністю, дискримінацією ЛГБТ-осіб чи за расою, протидіють зміні клімату та підтримують демократію, економічну мобільність й охорону здоров'я.

  • Більше не Безос

Окрім того, Маккензі змінила прізвище. Жінка відмовилася від прізвища Безос і взяла своє середнє ім‎'я Скотт – на честь свого діда.

  • Що відомо про статки Маккензі Скотт

Ексдружина Джеффа Безоса отримала 25% частки в Amazon після тривалого процесу розлучення, що завершився в липні 2019 року. На той момент це було 36 мільярдів доларів.

13 липня Маккензі ненадовго стала найбагатшою жінкою світу, обійшовши онучку засновника L’Oreal у рейтингу Forbes Real-Time, який оновлюється в режимі реального часу.

Цікаво: Як мільярдери збагатилися на акціях, куплених під час обвалу фондових ринків: останні дані

  • Про благодійні наміри Маккензі

У 2019 році Маккензі Скотт приєдналася до ініціативи Giving Pledge, пообіцявши віддати на благодійність мінімум половину своїх статків. Саме тоді вона заявила, що "не зупиниться, поки сейф не стане порожнім".