Таким чином, компанія заробила більше, ніж прогнозували аналітики, повідомляє Techcrunch. Зокрема, раніше експерти передбачали, що виручка Alphabet за перший квартал 2020 року збільшаться на 40,33 мільярда доларів.

Цікаво: Google та Facebook можуть стати єдиними платформами для розміщення реклами після пандемії

Дохід на одну акцію, навпаки, не досягнув значення, прогнозованого аналітиками. За їхніми оцінками, цей показник мав зрости до 10,38 долара на акцію. Однак у Alphabet заявили про ріст доходу на акцію в межах 9,87 долара.

Упродовж першого кварталу цього року акції материнської компанії Google зросли на 2,8%.

Високі доходи Alphabet можуть піти на зниження у другому кварталі цього року. Фінансова директорка компанії Рут Порат зазначила, що "висока результативність спостерігалася впродовж перших двох місяців кварталу". Однак "у березні Alphabet зіштовхнулася з низькими доходами від продажу реклами".

Наслідки коронавірусу для бізнесу: Virgin Atlantic може збанкрутувати: як мільярдер Річард Бренсон намагається врятувати бізнес

Зазначимо, що саме на основі діяльності Google формують прибутки Alphabet, які, своєю чергою, генеруються завдяки заробітку від реклами. Низка підприємств значно урізала свої бюджети на рекламу через пандемію коронавірусу. Тому доходи від реклами в YouTube, самого пошукового сервісу становили 82% заробітку Alphabet у першому кварталі 2020 року.

Різні розробки "матері" Google під назвою "Other Bets" принесли компанії менший дохід, ніж за аналогічний період 2019 року.

Так, у цьому році Alphabet заробила на своїх сервісах 135 мільйонів доларів, а в минулому році – 170 мільйонів доларів. Водночас, операційні збитки від таких сервісів зросли з 868 мільйонів до 1,12 мільярда доларів.

Прогноз: Скільки знадобиться часу для відновлення економіки США після пандемії коронавірусу

Доволі неоднозначні фінансові результати Alphabet у першому кварталі 2020 року та повідомлення про ймовірне зниження цих показників у наступному кварталі можуть занепокоїти інвесторів. Усе залежить від темпів поширення коронавірусу та його наслідків для світової економіки.


Скільки бізнес може існувати при карантині / Інфографіка 24 каналу