Британський мільярдер Джим Меллон, заявив, що проведе IPO своєї компанії з продовження життя Juvenescence протягом наступних 6-12 місяців, повідомляє CNBC.

До теми Ілон Маск планує вивести Starlink на IPO через кілька років: акції компанії стануть доступними

Що відомо про Juvenescence

Заснована в жовтні 2016 року, Juvenescence інвестує в широкий спектр антивікових методів лікування, які, на думку представників компанії, можуть продовжити життя людини.

У що інвестує компанія

  • Однією з таких інвестицій є Insilico Medicine, яка спрямована на використання штучного інтелекту для виявлення наркотиків.
  • Компанія також підтримала AgeX Therapeutics, яка намагається створити стовбурові клітини, здатні регенерувати старіння тканин.
  • LyGenesis, яка хоче розробити технологію, що використовує лімфатичні вузли як біореактори для відновлення органів заміщення.

До нас звернулися кілька інвестиційних банків, і ми визначили інвестиційні банки, з якими ми хочемо співпрацювати,
– розповів Меллон.

Меллон, якого раніше називали британською "відповіддю Воррену Баффету", додав: "Ми, найімовірніше, протягом найближчих шести місяців, до року будемо публічною компанією, якщо все буде добре, а ринки не обваляться".

IPO, ймовірно, проведуть у США, хоча жодного рішення ще не прийнято. Раніше у Financial Times повідомляли що це відбудеться раніше – ще у 2019 році.

Що таке IPO?

IPO (з англійської мови – Initial Public Offering "первинна публічна пропозиція") – перший публічний продаж акцій приватної компанії, зокрема у формі продажу депозитарних розписок на акції. Продаж акцій може здійснюватися як завдяки розміщенню додаткового випуску акцій шляхом відкритої підписки, так і шляхом публічного продажу акцій теперішнього випуску акціонерами приватної компанії.