Керівником нової ініціативи буде Девід Маркус, співавтор криптовалютного проєкту соцмережі Libra, повідомляє Bloomberg. Таким чином, Маркус обійматиме кілька позицій у Facebook. Зокрема, він братиме участьу розвитку платіжних сервісів у WhatsApp в Індії і Бразилії.

Віцепрезидентом у сфері платежів у F2 став колишній генеральний директор майданчику з пошуку роботи Upwork Стефан Касріель.

Цікаво про світових мільярдерів: Марк Цукерберг став найуспішнішим багатієм рейтингу Forbes: що вплинуло на його статки

Реклама – основна ціль Facebook

За інформацією Bloomberg, якщо користувачі матимуть змогу купувати товари в Instagram, Messenger і WhatsApp, це збільшить попит на рекламу самого Facebook. Адже додатками, що належать техногіганту, почнуть активніше користуватися.

Платежі в тренді для Facebook

Під час представлення звіту про результати діяльності соцмережі за другий квартал 2020 року Марк Цукерберг спрогнозував збільшення кількості платежів у сервісах з обміну повідомленнями Messenger і WhatsApp і назвав таке зростання "трендом".

Що відомо про динаміку вартості акцій соцмережі?

У Bloomberg також вказали на зниження ціни акцій Facebook на 1,5% – до 264,26 доларів у понеділок, 10 серпня, після рекордного подорожчання цінних паперів на 6,6% на минулому тижні.