Інвестиція дозволить компанії подвоїти кількість товарів, які вона продає зараз, та розширити свою діяльність на нові напрямки, повідомляє видання BBC.

Цікаво Інвестиції у FinTech: скільки грошей вкладено в інноваційний сектор у 2020 році

Зокрема, інвестиції будуть зосереджені на нових технологіях в кількох країнах – Сінгапурі, Великобританії та на Філіппінах.

Проте, зараз компанія зацікавлена новими інвестиціями. Зокрема, Dyson шукає більше інженерів та науковців, які працюють у програмному забезпеченні, машинобудуванні та робототехніці.

Зараз настав час інвестувати в нові технології, такі як зберігання енергії, робототехніку та програмне забезпечення, що сприятиме підвищенню продуктивності та стійкості наших продуктів на користь клієнтів Dyson,
– заявив виконавчий директор Рональд Крюгер.

Компанія також заявила, що буде додатково інвестувати в дослідження в галузі моторних технологій наступного покоління, інтелектуальних продуктів, машинного навчання та підключення.

Компанія має ще створити нову університетську дослідницьку програму в Сінгапурі та планує новий вдосконалений виробничий центр.

Додамо, що раніше Dyson планував виготовити електричний автомобіль. Вони хотіли випустити його у 2021 році. Компанія інвестувала у це понад 4 мільярди доларів. Але згодом Dyson відмовився від цієї ідеї, вирішивши, що автомобіль не буде комерційно вигідним.