Американський бізнесмен та інвестор почав вкладати гроші в Kymeta з моменту її заснування у 2012 році, повідомляє РБК. Загалом, упродовж усієї своєї діяльності компанія залучила 300 мільйонів доларів від інвесторів.

Також цікаво: Від чого залежить успіх стартапу: топ проблем, які доведеться подолати

Компанія Kymeta: чим займається?

Підприємство виготовляє плоскі антени для автомобілів, човнів і поїздів. Ці антени можуть під'єднуватися до супутників та мобільних мереж і надавати безперебійний доступ до інтернету. На відміну від звичайних супутникових антен обладнання Kymeta керується за допомогою електроніки, тому йому не потрібні якісь пересувні чи громіздкі елементи для роботи.

Плани Kymeta: до чого прагне компанія

  • За словами президента Kymeta Волтера Бергера, у кінці року компанія планує запустити послугу щомісячної підписки на супутниковий інтернет для держзамовлень.
  • Голова підприємства зазначив, що фірма хоче до кінця 2020 року випустити антену, оренда якої коштуватиме 1 тисячу доларів у місяць.
  • У четвертому кварталі цього року компанія готується представити антену Kymeta u8, яка вже пройшла етап бета-тестування і продемонструвала хороший результат роботи. Роздрібна ціна пристрою становить близько 30 тисяч доларів.
  • Виконавчий директор Kymeta Даг Хатчесон розповів CNBC, що станом на сьогодні компанія нараховує 70 клієнтів і тільки 23 антени в наявності. До 2023 року підприємство планує випускати десятки тисяч антен у рік, наголосив Хатчесон.


Автомобіль з антеною Kymeta / Фото взято зі сторінки Facebook компанії Kymeta

Інвестиції Білла Гейтса у Kymeta: деталі

Уперше засновник Microsoft вклав гроші у Kymeta 2012 року, коли компанія тільки почала функціонувати. Уже наступного року підприємству вдалося залучити 50 мільйонів доларів від інвесторів, з-поміж яких був і Білл Гейтс. У 2016 році Гейтс знову взяв участь в раунді фінансування Kymeta – тоді фірма заробила 62 мільйона доларів.