Президент США Дональд Трамп заявив у суботу під час пресконференції, що "вивчає", чи варто забороняти китайський технологічний гігант Alibaba в США, пише Reuters.

Цікаво Уоррен Баффет визнав свою помилку: у що інвестував мільярдер

Як Трамп бореться з китайськими компаніями

Трамп чинить тиск на китайські компанії, наприклад, націлившись заборонити додаток TikTok у США.

Трамп чинить тиск на китайські компанії вже тривалий час. Нещодавно американський президент видав указ, в якому забороняє проводити будь-які американські операції із власником TikTok – ByteDance. Це останні із зусиль щодо захисту персональних даних. У Трампа вважають, що додаток TikTok несе загрозу нацбезпеці.

Трамп, який зробив зміну торговельних відносин США та Китаю центральною темою свого президентства, критично ставиться до Китаю. Водночас Трамп наголошує на успіхах торговельної угоди, в рамках якої Китай купує сільськогосподарські продукти (сою та кукурудзу).

Що відомо про Alibaba

Alibaba Group — група компаній, що займаються бізнесом в Інтернеті. Заснована у Китаї, компанія діє по всьому світу. Українці знають компанію, купуючи всілякі товари на AliExpress. Основними видами діяльності є торгові операції між компаніями за схемою B2B, роздрібна онлайн-торгівля.