За підсумками торгів 6 січня 2021, акції компанії SunPower збільшились на 20,17%. SunPower американська компанія, що займається виробленням сонячних панелей для будинків, повідомляє РБК.

Читай також Річний заробіток на інвестиціях: у що потрібно було вкладати в 2020 році

Перемога Джо Байдена

Перед президентськими виборами у США Джо Байден заявив, що у разі його перемоги на виборах американська енергетика позбудеться від викидів вуглецю до 2035 року. Так, він планував витратити 2 трильйони доларів, щоб перевести енергетику США на екологічні чисті джерела, про що писав Bloomberg. CNBC ж повідомив, що експерти вважають це приведе до більш сприятливої політики в галузі сонячної енергетики.

Оскільки Джо Байден переміг на президентських виборах у 2020 році і демократи матимуть перевагу у верхній палаті Сенату, то фактично уся влада у США буде зосереджена в руках Демократичної партії. Це вочевидь надихнуло інвесторів, оскільки акції таких компаній, як: SunPower, Sunrun та SolarEdge, значно виросли.

Думка експерта

Аналітик "Фрідом Фінанс" Михайло Дениславов відзначив, що навіть у разі перемоги двох демократів місця у Сенаті розподілять порівну 50 на 50. Обрана віцепрезидентка Камала Гарріс, також представниця Демократичної партії, буде мати право вирішального голосу.

Іншими словами, перевага Демократичної партії буде не настільки великою, щоб мати можливість підвищити податки, а вірогідність нових стимулів збільшитись, тому глибокої корекції ринку вдасться уникнути, наголосив аналітик Михайло Денисламов.