Цінні папери DraftKings подорожчали на 18,44% до 43,74 долара після новини про те, що Майкл Джордан увійде до ради директорів підприємства, пише РБК. Згодом, після стрімкого зростання, вартість акцій букмекера скоригувалася на рівні 39,86 долара за одну штуку.


Динаміка ціни акцій DraftKings за останні 5 днів

Також цікаво: Доходи Zoom рекордно зросли, а засновник сервісу різко розбагатів на 4,2 млрд доларів: деталі

Майкл Джордан у раді директорів

Колишній гравець Chicago Bulls надаватиме раді директорів DraftKings поради щодо ключових бізнес-ініціатив та й загалом стратегії компанії. Окрім того, 57-річний Джордан допомагатиме букмекеру в розробленні продукції та в питаннях, що стосуються маркетингу.

Майкл Джордан – одна з найважливіших фігур в спорті й культурі, що назавжди змінила визначення сучасного спортсмена і підприємця. Стратегічні консультації та ділова жага, які Майкл привнесе в нашу раду директорів, безцінні. Я дуже радий, що він приєднався до нашої команди,
– зазначив співзасновник і генеральний директор DraftKings Джейсон Робінс.


Майкл Джордан, колишній гравець Chicago Bulls і легенда НБА / Фото Flickr

Що відомо про діяльність DraftKings?

Компанія заснована 2012 року. DraftKings займається ставками на спорт та дає змогу своїм клієнтам брати участь у змаганнях із фентезі-спорту й заробляти на цьому. Американський букмекер почав торгувати своїми акціями на біржі NASDAQ у квітні. Вихід на фондовий ринок підприємства відбувся в результаті злиття з технічною компанією.