У фінансовому звіті компанії-власника клубу (Trump International Golf Club Scotland Ltd) йдеться про те, що її доходи зросли на 18% в 2019 році. При цьому зросли і податкові ставки, витрати на зарплати та інші витрати, повідомляє видання GolfWeek.

Цікаво Трамп розглядає можливість заборонити роботу китайського гіганта Alibaba у США

Також у компанії заявили, що на її фінансові результати в 2020 році серйозно вплинула пандемія коронавірусу. Адже через COVID-19 компанії довелося закрити клуб на кілька місяців та обмежити кількість відвідувачів.

Але представники компанії запевняють, що надіються на перспективні зміни у наступному році.

Ступінь впливу COVID-19 на фінанси компанії буде залежати від тривалості та розповсюдження хвороби та пов'язаних з цим споживачів. Окрім того, через невизначеність Brexit сектор гостинності у всьому світі стикається з проблемами,
– додали у компанії.

Проте у гольф-клубі Трампа відзначили значний прогрес у будівництві житлового селища на 550 квартир поруч з полем в Абердіншир. Продаж всього проєкту за оголошеними цінами могла б принести Трампу 150 мільйонів прибутку.

Цікаво, що 20 листопада компанія Trump Organization призупинила продаж готелю Trump International Hotel у Вашингтоні. Його так ніхто і не купив за рік.