Згідно з даними Investing.com, ф’ючерси на американську нафту WTI подешевшали на 0,3% (0,10 долара), досягнувши 39,72 долара за барель. У порівнянні з середою, 1 липня, ціна WTI опустилася на 1,4%.

Вересневі ф’ючерси на нафту марки Brent впали в ціні на 0,1% (6 центів) – до 41,97 долара за барель. Під час попередньої сесії торгів сировина цієї марки подорожчала на 1,8%.

Про ціни на нафту напередодні: Нафта знову дорожчає: чому ціни на сировину почали зростати і що прогнозують аналітики

Коронавірус усе ще тисне на ринок нафти

Американський штат Каліфорнія різко змінив свою стратегію поступового запуску економіки, посиливши деякі карантинні заходи через зростання кількості нових випадків COVID-19. Зокрема, заклади громадського харчування не можуть приймати відвідувачів усередині, лише на літніх терасах. Також тимчасово припинили роботу бари.

Аналітики висловили занепокоєння щодо різкого збільшення числа нових випадків коронавірусу в щільно заселених американських штатах, які є одними із найбільших споживачів бензину в країні.

Актуально: Сценарії відновлення світової економіки від наслідків пандемії: що прогнозують у Morgan Stanley

Що відомо про запаси нафти у США: останні дані

Напередодні, 1 липня, ціни на нафту зросли після того, як дані Міністерства енергетики США показали, що запаси нафти у Сполучених Штатах знизилися на 7,2 мільйона барелів з рекордно високого рівня на минулому тижні. Це число виявилося більшим, ніж раніше прогнозували аналітики, тому що нафтопереробні заводи збільшили виробництво й скоротили обсяги імпорту сировини.

Водночас, останні дані свідчать і про те, що запаси бензину зросли через рекордне збільшення імпорту.

Сезонне нарощування запасів бензину - це не просто "бичачий" захват. Дані Міністерства енергетики свідчать про те, що імпорт бензину досягнув найбільшого рівня з серпня 2019 року, а також рекордного значення за сезон впродовж останніх дев’яти років,
– зазначив Стівен Іннес, стратег AxiCorp.