Ціна на акції Tesla різко знизилася відразу на 10,3% минулої п’ятниці, 1 травня після твіту Ілона Маска. Однак ці втрати швидко вдалося компенсувати ростом, пише CNBC.

Актуально: Ілон Маск розбагатів на 706 млн доларів завдяки фінансовим успіхам Tesla: деталі

Зокрема, цінні папери компанії Маска загалом зросли на 16,84% упродовж цього тижня. Така позитивна тенденція є частиною загального підвищення вартості акцій Tesla. Адже інвесторів тішать новини про те, що підприємство відновить виробництво на своєму американському автозаводі у місті Фремонт (штат Каліфорнія).

Як відомо, низка компаній і заводів у США змушені були закритися у зв’язку зі спалахом коронавірусу, щоб захистити своїх працівників. Заводи Tesla теж пішли на цей крок.

Інвестиційні можливості: Коли краще інвестувати в акції: у BlackRock закликають робити це саме зараз

Через свої публікації у Twitter у Ілона Маска виникли проблеми з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Адже раніше гендиректор Tesla пообіцяв SEC узгоджувати з ними всі свої дописи, що стосуватимуться акцій автовиробника. Це сталося після сумнозвісного твіту Маска у 2018 році, коли він заявив, що хоче зробити Tesla приватною. Однак, як відомо, свій задум Ілон Маск так і не реалізував.

Поки невідомо, чи узгоджував гендиректор Tesla свій допис про "завищену" ціну акцій власної ж компанії із американським регулятором. На запитання журналістів видання The Wall Street Journal про те, чи твіт був жартом чи погодженим, Маск відповів: "Ні". У SEC відмовилися від коментарів.