Одна акція Tesla торгувалися за 760 доларів. Однак після того, як Ілон Маск у п’ятницю, 1 травня, вранці опублікував допис у Twitter, вартість цінних паперів його компанії опустилася до 700 доларів, повідомляє CNN.

Більше про заяви Ілона Маска у Twitter: Ілон Маск розкритикував наміри уряду США виділити фінансову допомогу нафтовому сектору

Таке різке падіння ціни відбулося всього за кілька хвилин після публікації допису. До полудня акції Tesla знизились в ціні на 8%.

Після допису про акції Ілон Маск опублікував повідомлення: "Тепер поверніть людям їхню свободу". Ці слова демонструють негативне ставлення гендиректора Tesla на всі обмеження, введені владою США, у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Цікаво про найближчі IPO: IPO 2020: огляд світових компаній, які готуються стати публічними

У жовтні 2018 року Маск домовився з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) про те, що всі його дописи у Twitter, які можуть вплинути на ціну акцій компанії, буде уважно проаналізовано перед публікацією. Це було після того, як Маск написав у тому ж Twitter, що вирішив викупити всі акції Tesla і зробити її приватною. Однак, як відомо, цього він не зробив.

Твіт Маска про ціну акцій, мабуть, не доставить йому проблем. Передусім, у своєму дописі Маск просто висловлює власну думку щодо цінних паперів, а не що-небудь конкретне. Більше того, генеральний директор Tesla дуже рідко визнає, що ціна акцій його фірми зависока. Тому таку оцінку слід заохочувати, а не карати,
– зазначив Джон Коффі, професор із корпоративного права Колумбійського університету.

Читайте також: Акції Apple знизилися в ціні після новини про падіння виручки від продажів iPhone: деталі

Ілон Маск уже не вперше заявляє про завищену ціну акцій власної компанії.

Ціна акцій, яку ми маємо, більша, ніж та, на яку ми заслуговуємо,
заявив Маск під час однієї з подій у Лондоні у 2013 році.

А в грудні 2019 року Маск написав у Twitter: "Вау… акції такі високі, хаха". Таким чином, підприємець знову вказав на завищену вартість цінних паперів своєї компанії.