Vieco 10, інвестиційна компанія, що належить Virgin Group Бренсона, позбавилася цінних паперів на 41 мільйон доларів або 2% частки підприємства, що займається космічним туризмом. Це сталося в період між 14 та 15 травня, повідомляє Markets Insider із покликанням на відповідну заяву, представлену Комісії з цінних паперів і бірж США компанією Virgin Galactic.

До теми: Як Марк Цукерберг і Прісцилла Чан допомагають бізнесу під час пандемії

Нині у власності Vieco 10 зосереджено понад 112 мільйонів акцій Virgin Galactic.

Інформація про продаж акцій компанії Річарда Бренсона надійшла через кілька днів після того, як сама Virgin Group оголосила про плани продати 25 мільйонів цінних паперів Virgin Galactic. Усі зароблені кошти підуть на допомогу іншим підприємствам корпорації, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Під час торгів 11 травня акції Virgin Galactic знизилися в ціні на 8,3%.

У кінці квітня Річард Бренсон пообіцяв виставити під заставу власний маєток на острові в Карибському морі, щоб таким чином залучити додаткові гроші для порятунку власного бізнесу й збереження робочих місць працівників його компаній.

Станом на 14:54 за київським часом середи, 20 травня, акції Virgin Galactic торгувалися по 15,87 долара за одну штуку.

У тренді: Zoom на вершині успіху: сервіс коштує більше, ніж 7 провідних авіакомпаній разом узятих

Virgin Group в умовах пандемії

  • Раніше ми повідомляли, що Virgin Atlantic, авіаперевізник, що входить до складу корпорації Бренсона, вивчає варіанти співпраці з іноземними інвесторами для залучення коштів. За словами прессекретаря Virgin Group, про продаж авіакомпанії не йдеться.
  • Ще один авіаперевізник, що входить до Virgin Group, – Virgin Australia – перейшов у зовнішнє управління. Одна із найбільших авіакомпаній Азійсько-Тихоокеанського регіону заявила, що наслідки пандемії стали для не фатальними. Тому вона більше не здатна самостійно функціонувати.
  • Річард Бренсон раніше надав 250 мільйонів доларів компаніям Virgin Group. Однак він зазначив, що цього фінансування недостатньо, щоб вижити бізнесу в умовах карантину.