Мільярдера часто критикували за те, що він намагався отримати матеріальну допомогу від держави, тобто за рахунок платників податків, повідомляє BBC. Ці гроші Бренсон хотів спрямувати на розвиток Virgin Atlantic в умовах коронавірусу.
Актуально: Воррен Баффет песимістичний щодо авіабізнесу: директор Southwest спростував слова мільярдера
Однак сер Річард вирішив продати частку свого бізнесу з космічного туризму.
У Virgin Group заявили, що гроші від продажу підуть на підтримку їхніх компаній, що потрапили під "безпрецедентний вплив" COVID-19.
Так, на минулому тижні представники авіакомпанії Virgin Atlantic заявили, що змушені звільнити понад 3000 працівників і припинити свою діяльність у міжнародному аеропорту Великої Британії "Гетвік".
Ще одне підприємство, що входить у Virgin Group Річарда Бренсона, Virgin Australia, перейшло у зовнішнє управління. Один із найбільших авіаперевізників Азійсько-Тихоокеанського регіону більше не здатний самостійно функціонувати і повідомив про банкрутство. Через коронавірус компанія змушена були припинити здійснення польотів.
Прогноз: Ціни на нафту зростуть до 100 доларів, а інвестувати в авіабізнес усе ще вигідно
У квітні Річард Бренсон, якому належить 51% Virgin Atlantic, заявив, що виставить під заставу свій розкішний маєток на острові Некер у Карибському морі. Компанія збирається взяти кредит від уряду Великої Британії, який, як повідомляють, становить близько 500 мільйонів фунтів.
Переговори щодо кредиту з британським урядом ще тривають. Водночас, Virgin Atlantic, яка є приватною компанією, зосередилася паралельно на дискусіях з інвесторами. До складу потенційних інвесторів входять такі приватні фірми, як Greybull Capital та Apollo Global Management.
Через значні витрати, спричинені безпрецедентними ринковими умовами, які принесла нам криза COVID-19, ми вивчаємо нові варіанти отримання додаткового зовнішнього фінансування,
– зазначив прессекретар Virgin Atlantic.