Джерело: Інтерфакс-Україна

Де бренд візьме інвестиції на 10 мільйонів євро? Повідомляється, що це будуть власні кошти Осиновського і взятий у банку кредит.

До теми У Китаї з'явився новий мільярдер через конфлікт Tencent і Huawei: що про нього відомо

Він сказав, що як акціонер, не братиме участі в операційній діяльності, адже його завдання – забезпечувати ресурси. Інвестор заявив, що хоче зробити Brieger всесвітньо відомим брендом класу "люкс", який зможе конкурувати, наприклад, з L'Oreal.

Так, я хочу зробити більш відомою і Латвію. На продуктах, які з'являться в магазинах вже в березні 2021 року, буде латвійський прапор, і я хочу експортувати продукцію з латвійським прапором в США, Китай і на інші ринки,
– розповів Осиновський.

Чому естонець вирішив купити бренд без інвестицій? Бізнесмен пояснив рішення про покупку цієї компанії тим, що бренд Dzintars має 170-річну історію і широко відомий.

"Тому коли з'явилася можливість купити ці активи, я побачив в цьому реальний виклик і можливості, оскільки зараз для мене важливо зробити щось таке, чим я можу пишатися", – сказав Осиновський.

За його словами, реалізація продукції оновленої фабрики почнеться вже в березні, а першими ринками збуту стануть країни Балтії.

Після цього, продукти бренду Dzintars будуть постачати в ті країни, де він відомий, а паралельно освоюватимуть нові ринки. При цьому компанія не буде створювати фірмові магазини, а буде продавати продукцію в інтернеті і співпрацювати з торговими мережами.

Що відомо про компанію Dzintars

На початку січня 2021 року в регістрі підприємств Латвії були внесені зміни – юридична назва Dzintars Production були змінено на H.A. Brieger. Так, власниками H.A. Brieger – є завод естонського мільйонера Олег Осиновский і частку акцій має Asko R, що належить Анастасії Удалова.

Неплатоспроможною фабрика Dzintars була оголошена в листопаді 2019 року. Тому у 2020 естонський промисловий концерн Осиновського через завод придбав активи Dzintars.