"Говорили про розвиток співпраці та традиційно дружніх відносин між нашими країнами. Для України також важливий досвід Китаю та інвестиції", – написав Зеленський у Twitter.

Читайте також: Адвокат Трампа скасував візит до України і зустріч з Зеленським: причина

З ким іще зустрічався Зеленський після президентських виборів?

З главою Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард Зеленський обговорив продовження підтримки економіки України.

"МВФ, як і раніше, готовий підтримати Україну і допомогти вирішувати поставлені перед нею завдання", – сказав згодом після цього представник МВФ Джеррі Райс.

На зустрічі з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд Зеленський пояснив, що хоче не говорити про боротьбу з корупцією, а досягти перемоги над нею. А Фріланд наголосила, що сучасним політикам важливо слухати своїх громадян. Вона зазначила, що Канада й надалі підтримуватиме Україну на міжнародній арені.

З єврокомісаром з питань розширення і політики добросусідства Йоганнесом Ганом у Києві Зеленський говорив про війну на Донбасі, безальтернативність європейського вибору України, перемогу над корупцією, демонополізацію в енергетиці та деолігархізацію. Ган наголосив, що Євросоюз готовий підтримати проведення усіх реформ майбутнім главою держави, які принесуть користь українцям.

З очільником Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком Зеленський обговорив місію Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій щодо збереження релігійного миру, а також громадську ініціативу для побудови європейської України.