Звільнення в уряді

— Чому я пішла? – Бо ми заснували ICT Competence Center, і я обіцяла електронний уряд і я сподіваюсь свою обіцянку виконати.

Мені здається, що хтось підбурює проти уряду Яценюка, адже Боровика звільнив Абрамовичус. А я хоч і звільнилась, але працюю Україні далі. Це було трактовано опонентами уряду Яценюка

—. Щодо роботи з прем’єром, дуже легко гримнути дверима, і сказати, що неможливо разом працювати. Треба шукати шляхи. Я позитивно налаштована на роботу.

Електронний уряд

— В Естонії з цим простіше, бо була політична підтримка, рада, яка голосувала за всі важливі закони. Створювалось все 10-15 років. У Львові матимемо пілот, створюватимемо кабінет мешканця міста. Запускаємо проект приблизно за місяць. І якщо нам вдасться запустити перші в Україні електронні послуги – це буде крок для швидшого інвестування.

Електронний уряд дасть можливість виконувати все, що зараз робиться через папірці та хабарі, можна буде робити через комп’ютер – будь-яку довідку, пільги, дати цифровий підпис, свідоцтво про народження дитини і тд. Не потрібно буде стояти в чергах.