Це відбудеться за умов збільшення інвестицій до України, так вважає міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов, пише Укрінформ.

Важливо: Верховна Рада прийняла бюджет на 2020 рік

Міністр наголосив, що курс долара не закладається в бюджет. Закладаються надходження, до прикладу – від імпорту. Натомість курс використовують в розрахунках та прогнозах для того, аби розрахувати такі надходження.

У нас є два сценарії, в одному з них курс 27 гривень за долар, а в іншому сценарії, який більш оптимістичний та виходить з розрахунку більших інвестицій, курс закладається в розмірі близько 24 гривні,
– пояснив він.

Милованов зазначив, що курс долара залежить від того, який обсяг інвестицій заходитиме до України. Для збільшення цих сум, Україні слід налагодити сприятливий бізнес-клімат, продовжувати втілювати вже започатковані реформи і будувати довіру до країни як для внутрішніх, так і для зовнішніх інвесторів.

"Буде довіра до України - будуть як внутрішні, так і зовнішні інвестиції", – наголосив міністр.

Він додав, що за песимістичним сценарієм у наступному році очікуються інвестиції у розмірі 3 мільярдів доларів за оптимістичним – 6 мільярдів.

Читайте також: Як втримати долар на рівні 27 гривень: пояснення експерта


Головні цифри державного бюджету на 2020 рік / Інфографіка 24 каналу