Ще один робочий тиждень і буде рік. Цієї п'ятниці Кабінет міністрів на чолі з Арсенієм Яценюком має звітувати за рік своєї роботи.

Звіт діяльності Міністерства агрополітики

— Основний підхід, який ми проводили в уряді, я у своїй команді Міністерства агрополітики зокрема, — маємо працювати згідно плану дій уряду. Маємо показувати, що зроблено. А зроблено дуже багато. Ми фокусуємось на роботі та результаті.

Не знаю, скільки населення України дасть нам часу працювати, ми не тримаємось за крісла міністрів, але ми тримаємось за програму дій, яку можна зробити швидко та результативно.

— Ми робимо результати, і дуже серйозні. Починаючи з того, що є продовольча безпека, і достатньо пристойний врожай, незважаючи на посуху в цьому році та ситуацію на Донбасі.

Читайте також: Дипломат розповів, чи "привіз" Байден фінансову допомогу Україні

— Є також рекордний експорт, спрощена сертифікація, також маємо чималі надходження до бюджету з зовнішньої торгівлі. Цього року рекордні зовнішні надходження з аграрної діяльності — 8,8 мільйонів доларів сальдо. Також інтеграція з Європейським Союзом — з першого січня у нас починає діяти Зона вільної торгівці. Вже зроблена велика кількість програм та проектів по переходу на європейські стандарти.

Об'єднання міністерств?

— Ходить багато чуток, зокрема і про те, що хочуть об’єднати Міністерство агрополітики та Мінекології. У європейських країнах є практика, що ці два міністерства працюють разом. Спільно з Європейською Комісією зараз проводиться реформа саме по інституційній реформі.

Більше — дивіться у відеоінтерв’ю.