Про це розповіла операційна директорка SaaS Batch одного з найбільших B2B акселераторів Європи Startup Wise Guys Олександра Балкова в інтерв’ю 24 каналу.

За її словами, важливіше знайти аудиторію для свого продукту, аніж інвестиції. Адже саме клієнт є найкращим двигуном бізнесу.

Повне інтерв'ю з Олександрою Балковою читайте за посиланням

"Я щиро вірю, що будь-яка людина, яка створила стартап, може стати успішною взагалі без будь-якої зовнішньої інвестиційної допомоги (йдеться про інвестиції – ред)", – додала Балкова.

Вона також радить для початку вивчити ринок і сформувати команду. Засновник стартапу має вміти самостійно продавати свій продукт.

Читайте також: Яку роботу можна отримати в Apple: цікаві вакансії

"Успішний стартап – це коли тебе вже не сприймають як стартап. По суті – ти будуєш бізнес. Коли будуєш його продумано, ти набагато сильніший без інвестицій, ніж з ними…Якщо потрібні інвестиції, щоб щось в проекті запустити, то цей проект вже трошки слабший за той, де все може запуститися і без них", – вважає Балкова.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно