Ініціатор проекту — український підприємець Василь Хмельницький. Він профінансував розробку програми і участь у ній першої групи слухачів. Це ключові співробітники підприємств, талановиті українські менеджери і підприємці, які, отримавши нові знання та навички, зможуть додати свій внесок у розвиток економіки України.

Незалежним партнером по відбору "зовнішніх" претендентів для участі у проекті в 2015 році виступила компанія MBA Field. Перевагу надали кандидатам з досвідом практичної діяльності і наявністю проектів з розвитку власного бізнесу.

"Програма "Підприємництво та інноваційний менеджмент "дасть змогу навчитися та застосовувати досвід Кремнієвої долини в українських реаліях. Навчання сфокусовано на використанні нових технологій та бізнес-моделей . Я впевнений, що це буде дуже цінний досвід для всіх учасників", — заявив засновник і почесний виконавчий директор Lester Center for Entrepreneurship Джером Енгел.

"Наше завдання — допомогти країні стати успішною. Необхідно переймати найкращі світові практики і впроваджувати їх в Україні. Я не сумніваюся, що навчання знайде своє продовження в реальних справах і бізнес-проектах", — зазначив Василь Хмельницький.

Програма "Підприємництво та інноваційний менеджмент" складається з двох навчальних модулів, що включають лекції та майстер-класи провідних світових фахівців у галузі інновацій.

Перший етап буде проходити в Україні з 16 по 29 квітня, другий — в США з 18 по 22 травня. Проект передбачає "занурення" в інноваційну екосистему Кремнієвої долини і візити в найбільші компанії San Francisco Bay Area.

Каліфорнійський університет в Берклі є визнаним світовим лідером у руйнуванні промислових та академічних бар'єрів і розробки динамічних міждисциплінарних підходів до вирішення складних економічних і соціальних проблем. UC Berkeley Center for Executive Education об'єднує промисловість, наукові дослідження та освіту. Університет дав світу 44 Нобелівських лауреата і протягом останніх 40 років займає перше місце серед дослідницьких університетів США за опитуваннями Національної дослідницької ради.

BIONIC University (Київ) — перший в Україні відкритий міжкорпоративний ІТ-університет. Заклад засновано в 2012 році і працює на базі Національного університету Києво-Могилянська академія. Безкоштовне навчання молоді в ІТ-університеті забезпечує український підприємець Василь Хмельницький, відомий також як інвестор найбільшої в країні девелоперської компанії UDP, фармацевтичної компанії "Біофарма" та міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни).

Крім BIONIC University, Василь Хмельницький фінансує сучасну загальноосвітню школу "Новопечерська школа" в Києві, магістерську програму публічного адміністрування в Києво-Могилянській академії, онлайн-платформу "iLearn" для учнів з дитячих будинків та малозабезпечених сімей.