Організатором семінару виступає компанія American Business Guide (далі ABG), що спеціалізується на бізнес імміграції в США.

Наталія Полухтін імміграційний адвокат, широко відома в Америці та країнах СНД. В рамках семінару спікер розповість про можливості легальної імміграції, відкритті або придбанні власного прибуткового бізнесу в США. Також у вас буде можливість почути відповіді на хвилюючі питання. Під час прийняття рішення про імміграцію 80% початкових питань співпадають у всіх, хто зважився на переїзд. Тому семінар буде поділений на дві частини: загальний семінар і круглий стіл. На загальному семінарі кількість місць до 150 осіб.

Для тих, хто вже вирішив вивести свій бізнес на новий рівень, організатори рекомендують поспілкуватися з Наталею на закритій 2-х годинний зустрічі у форматі круглого столу, де ви зможете розібратися і вибудувати особисту стратегію бізнес імміграції. Кількість учасників на круглий стіл обмежена до 20 осіб.

Наталія є засновником юридичної фірми Global Practice Group, розташованої у Фініксі, Арізона. Також є членом Американської Асоціації Імміграційних Адвокатів і Бізнес Секції Американської Адвокатської Колегії, спеціалізується на справах робочої та інвесторської імміграції, автор тематичних публікацій у спеціалізованих виданнях. Зробила кілька сотень петицій та апеляцій з 99% історією успіху. За результатами 2016 року одержала нагороду на рівні Штату Top 10 in Client Satisfaction.

Хочемо нагадати, що Закон про імміграцію є однією з найскладніших областей правової системи США. ABG співпрацює з кращими фахівцями сфери, включаючи Наталію, та готова вести своїх клієнтів, пристосовуючись до мінливих умов. Наша практика зосереджена на допомозі керівникам власного бізнесу, інвесторам, топ менеджерам, висококваліфікованим фахівцям, та орієнтована на людей, які прагнуть налагодити свій або придбати вже працюючий бізнес у США, вивести свій бізнес на Американський ринок та реалізувати бізнес-імміграцію для себе та своєї сім'ї.

Скористайтесь своєю можливістю поліпшити якість життя для Вас та Вашої родини. Детальніше про семінар та вартість участі ви можете дізнатися на офіційному сайті заходу https://abg-ua.com

До зустрічі 27.04.2017 о 16 годині, у конференц залі "Сан-Франциско", готель Hilton Київ, адреса бульвар Тараса Шевченка, 30.