Фахівці з світовим ім'ям ділитимуться власним досвідом ведення бізнесу та обговорюватимуть перспективи партнерства з нашими підприємцями. Цьогоріч серед топ-тем форуму – розробка економічної стратегії та збільшення інвестиційної привабливості України.

"Цей форум в першу чергу для бізнесменів. Для малого, середнього, великого бізнесу, який прагне розвиватися, яких хоче стати глобальним, хоче розуміти глобальні тренди і шукати партнерів по всьому світові. Але з іншого боку цей форум і для економістів та для урядовців", – сказав голова оргкомітету КМЕФ Юрій Пивоваров.

Київський міжнародний форум проходитиме в кількох форматах. Його учасники зможуть обговорити перспективи бізнес-партнерства під час круглих столів. А також відвідати близько тридцяти панельних дискусій та паблік-токів за участі ключових гостей заходу. Цьогоріч на форум запросили понад 100 іменитих спікерів. Серед них і українські урядовці.

"І тут є відомі економісти, генеральний секретар Римського клубу, буде Ерік Райнерд, буде Раджендра Пачаурі – Нобелівський лауреат премії миру. Будуть інвестори з Європейського банку реконструкції і розвитку, президент Арабського інвестиційного форуму і буде дуже багато бізнесменів", – розповів Юрій Пивоваров.

Четвертий Київський міжнародний форум відбудеться в КВЦ "Парковий". Придбати квиток для участі в одній з найбільших бізнес-подій року можна на офіційному сайті forumkyiv.org.