Український стартап Petcube вийшов на платформу Kickstarter із двома новими гаджетами для дистанційної розваги домашніх тварин. Планується зібрати $200 000 за 45 днів.

Petcube Bites обладнано камерою роздільною здатністю 1080p із режимом нічного бачення та контейнером для корму. Корм можна викинути в напрямку улюбленця за натисканням кнопки смартфона. Також за допомогою гаджета можна розмовляти зі своєю твариною і чути її.

Petcube Play це нова версія звичного Petcube, більш компактних розмірів і з більш точною лазерною указкою. Пристрій так же містить потужну камеру з різними режимами включення і роботи.

"Petcube гарний приклад команди, яка орієнтується на виробництво готового продукту. До того ж, такий продукт визначає свою нішу і одразу орієнтований на світовий ринок збуту. Упевнений, замість звичного для України IT-аутсорсінгу є сенс поступово переходити до таких проектів, а не просто експортувати людиногодини або, тим більше, самих спеціалістів", зазначає український венчурний інвестор Павло Куфтирєв.

За чотири дні кампанія залучила вже більше третини від необхідної суми.